Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей


Вітаємо на сайті Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей - головної дитячої книгозбірні Дніпропетровщини. Матеріали сайту призначені для дітей, батьків, педагогів та бібліотечних фахівців.

На виконання Плану заходів на 2021 - 2022 роки з реалізації Національної стратегії безбар`єрного простору в Україні проєкт “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe), який реалізується Alinea International, у тісній співпраці з Офісом Президента України, за участі Міністерства соціальної політики та Міністерства освіти і науки у лютому 2022 року проводитиме інформаційну кампанію “Для дітей суспільство безбар`єрів”.

Мета інформаційної кампанії – продемонструвати, що лише через розбудову інклюзивного та безбар`єрного суспільства можна забезпечити право кожної дитини зростати в родині, отримувати якісну освіту, бути інтегрованою в життя своїх громад та розвиватися відповідно до своїх потреб та можливостей.

В межах реалізації кампанії розроблено відеороліки про важливість вчасного виявлення та підтримки родин з дітьми, що опинилися в кризовій ситуації.

Відеоролики  Національної ради з питань телебачення і радіомовлення можна переглянути та завантажити за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1bVvdLuP6wS4BY4GW-iKSeub0IGQzOtTw

 

3D тур!

Нові книги

Анонси

Статистика сайту

Сьогодні 65

Вчора 206

За тиждень 672

За місяць 65

Currently are 17 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Copyright © 2023 Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей  Всі права захищено.